درمان اعتیاد در کنگره 60

پنجشنبه 16 اسفند 1397 07:13 ق.ظنویسنده : زهره فرهنگیان

 
برای درمان اعتیاد، دو روش بیان می شود:
1- نظریه اول می گوید هر ماده ای که مصرفش باعث اعتیاد می شود خودش داروی درمان اعتیاد به همان ماده است مثلا اعتیاد به حشیش را با حشیش درمان کنیم و یا الکل را با الکل 
2- نظریه دوم میگوید که بهترین کامل ترین و با راندمان ترین دارو برای درمان هر نوع مصرف و اعتیادی تریاک یا اوپیوم تینکچر یعنی همان شربت تریاک، و این موضوع چندین سال است در کنگره نتیجه مطلوبی داشته و راندمان خوبی به جا گذاشته است.
چرا تریاک یا شربت اوپیوم تینکچر بهترین است؟ تریاک یا شربت اوپیوم تینکچر دارای ترکیبات و الکالوئید های قدرت مند دارویی مثل ارامبخش ها، ضد دردها، ضد افسردگی ها و نشاط اورها می باشد.
پدیده سازگاری؛ مدت زمان و فرایندی است که طی آن  یک نوع ماده مخدر می تواند جایگزین نوع دیگری از مواد مخدر شود. در این مدت فیزیولوژی و متابولیسم بدن خود را برای دریافت ماده جدید اماده می کند؛ مثلا فردی که مصرف کشیدنی تریاک دارد وقتی که می خواهد تریاک بخورد با اینکه می داند مصرف خوراکی قوی تر است ولی به قول خودمان نمی سازتش، یا کسی که هرویین کشیدنی دارد وقتی برای اولین بار مشامی استفاده می کند دلچسبش نیست و زود اثرش را از دست می دهد یا اثری ندارد ولی بعد از مدت زمانی که بستگی به ماده مخدرش دارد این حالت طبیعی می شود مدت زمان سازگاری حداقل 20 روز و حداکثر 2 ماه است.

آخرین ویرایش: جمعه 17 اسفند 1397 07:37 ق.ظ

 
شنبه 18 اسفند 1397 06:58 ق.ظ
خیلی خداروشکر می کنم، که بهترین راه درمان رو آقای مهندس دژاکام به ما معرفی کردند و باعث شد آرامش به زندگی های ما برگرده.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات