نمونه سوال از سی دی پیوند نامیمون

چهارشنبه 28 فروردین 1398 01:55 ب.ظنویسنده : زهره فرهنگیان

 

2-انسان وحشی چگونه انسانی است؟ آیا می توان آن را به انسان اهلی تبدیل کرد چگونه؟

انسان وحشی کسی نیست که در غار وجنگل زندگی می کند بلکه انسانی است که در نفس اماره به سر می برد و بدون تفکر هر کاری که بخواهد انجام می دهد شاید انسانی با لباسهای تمیز و شیک وحشی و انسانی با لباسهای ژولیده اهلی باشد. زمانی می توان انسان را اهلی کرد که در او خواسته وجود داشته باشد زیرا اگر خواسته نباشد برای او هیچ کاری نمی توان کرد و مسئله بعدی وجود یک معلم یا استاد ومربی که با علم و دانش بتواند او را تغییر دهد و تبدیل به انسانی اهلی کند.

3-زمانی که انسان وحشی به اهلی تبدیل می شود چه خاصیتی پیدا میکند؟

1-صفات خوبش زیادتر میشود 2-خلق و خوی بهتری پیدا می کند که هم خود ودیگران بهره لازم را میبرند

4-اگر پیوند نا میمونی به انسان زده شودچه اتفاقی در انسان می افتد؟

خلق و خو ورفتارش عوض می شود که خود را در لحن صحبت کردن و افکار و کارهایی که انجام میدهد نشان می دهد و باعث اذیت و آزار خودش و دیگران می شود.

5-پیوندها چگونه به انسان زده می شوند؟

در ابتدا باید شکافی ایجاد شود و بعد پیوند خورده شود که این شکاف می تواند ضربه ای باشدکه انسان می خورد و بعد پیوند به آن زده می شود.

البته شکاف اصلی زمانی ایجاد می شود که انسان در مسیر زندگی خود دچار جهل ونادانی می شود در این زمان با انتخابهای نادرستی که انجام می دهد پیوندهایی همچون کینه ونفرت و حسادت و....به او زده می شود و اگر انسانی دانا باشد و جهت گسترده شدن آگاهی خود کوشا باشد با انتخابهای درست وآگاهانه خود باعث می شود پیوندهای مثبت به او زده شود.

6- آیا انسان با پیوندهای بد یا خوب خود وارد عرصه حیات می شود؟ آیا صحیح است کسی بگوید من از اولش هم آدم بدی بودم؟

انسان در زمان ورود به این جهان در تعادل آفریده شده و یا صفره  وبعد با انتخابهای خود صفات خوب یا بد به آن اضافه   می شود. اما نیروهای منفی باید ضربه ای به انسان وارد بکند تا بذر خودشان را به انسان پیوند بزند وهر چه ضربه محکمتر صفت قویتر می شود.

7-چرا پیوند های بد انسان اصولا نا مرئی هستندوخود را پنهان می کنند؟

همانطور که در جهان بینی خواندیم ساختارها برای حفظ و بقاء خود تلاش می کنند وکاری نمی کنند که بتوانیم به راحتی جلوی آنها را بگیریم و به همین علت پنهانی به کار خود ادامه می دهند. وهمانند کار خلافی که انجام میدهیم در پنهانی و به کسی نمی گوییم.

8-پیوند های نا میمون چگونه خودشان را نشان می دهند؟

انسان در زمانی که اوضاع واحوال بر وفق مرادش نباشد و یاسخت باشد کارهایی می کند شاید خودش هم تعجب کند. همانند زمانی که به یک معتاد مواد نرسیده باشد و یا در مورد کسی که برای از دواج جواب رد می شنود.

9-پیوند های بد چگونه عمل می کنند و انرژی خود را از کجا به دست می اورند؟

همانطوری که علف های هرز مواد غذایی لازم را از گیاهان دیگر به دست می آورند نه از آفتاب و نور و خاک در انسان هم پیوندهای نامیمون انرژیشان را از کارهای مثبت می گیرند مثلا فردی که معتاد می شود به آرامی کارهای اصلی خوب و سالم و مثبت خودش را نمی تواند انجام بدهد نمی تواند درس بخواند یا کار کند یا محبت وعشقی داشته باشد. پیوندهای بد تو لیدی ندارند همانند مافیا که انرژی و پو لشان را از مردم به دست می آورند و از خود تو لیدی ندارند.

10-چگونه می توان از پیوندهای نا میمون جدا شد؟یا چگو نه می توان انسان را از آن چیزهایی که تار و پود  وجودش را به غلط به همدیگر بسته جدا کرد؟

اولین مرحله تشخیص است و در ادامه تزکیه و پالایش ،که  این تزکیه و پالایش باید در دو راهیهای زندگی و زندگی  روز مره اتفاق بی افتد.در خانه یا محل کار ....که در زمان تزکیه و پالایش انسان می تواند بهتر به پیوندهای بد خود پی ببرد.

11-زمان جدا سازی از پیوندهای نامیمون چه اتفاقی برای انسان می افتد؟

فشار زیادی به انسان وارد می شود و دچار درد و رنج می شود.انسان اگر درد و فشار را تحمل کند به خلق جدیدی می رسد همانند زایمان و اگر فریب القاثات منفی را بخورد وفشار را تحمل نکند به زمانی دیگر موکول می شود که معلوم نیست چه وقت با شد.راه جدا سازی در انسان بدون درد و رنج نیست و تحمل درد با عث رسیدن انسان به آسایش و رهایی و رحمت می شود.   تزکیه و پالایش سخت است اما کسی که حال خوش می خواهد با ید همانند یک جنگجو   باشد.

12-نکته مهم در تحمل درد و رنج چیست و یا چه چیزی باعث می شود که انسان این سختی ها را تحمل نماید؟

باور و ایمان قوی که انسان باید داشته با شد به اینکه بعد از تحمل و مبارزه با این سختیها به آسایش و آب می رسد همانند انسانی که در بیابان مانده و باور دارد که 5  کیلومتر بالاتر به آب می رسد به همین جهت تلاش لازم را انجام می دهد اما اگر کسی با ور نداشته باشد آب هست شاید به آب برسد  اما فکر کند سرابی بیش نیست . نقطه تحمل نیزهمین گونه بوجود می آید انسانهای بزرگ این سختیها ورنجها و فشارها را تحمل کرده اند که محصولات شیرینی همچون خرما از آنها بوجود می آید.


منبع:

وبلاگ لژیونی آقای مهران نیک سیر


آخرین ویرایش: چهارشنبه 28 فروردین 1398 02:59 ب.ظ

 
سه شنبه 3 اردیبهشت 1398 10:49 ب.ظ
محبوبه عزیزم امشب سوالات خوندم و خیلی به من کمک کرد مرسی از کسی که سوالات طرح کرده و متشکرم از شما که زحمت می کشید و اینجا می زارید
پنجشنبه 29 فروردین 1398 05:54 ب.ظ
محبوبه نازنینم بهت خداقوت میگم و ارزوی بهترینهارو برات دارم . سوالات رو هم خوندم مثل همیشه عالی و ب دوستانی ک این سوالات رو طرح کردن هم خداقوت میگم.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات