مشارکت مکتوب

شنبه 18 اسفند 1397 09:08 ب.ظنویسنده : همسفر محبوبه

 

به نام قدرت مطلق الله 
سلام دوستان آرزو هستم؛ همسفر احمد،
رمز و راز کشف حقیقت در دو چیز است: یکی؛ یافتن راه و دوم؛ آنچه برداشت می نمایید. 
پیدا کردن راه، مسئله ی مهمی است، خیلی از انسان ها بدلیل پیدا نکردن راه، قربانی شده اند و یا از بین رفته اند. مانند همین روش هایی که تحت عنوان درمان اعتیاد بیان شد، از قبیل: سم زدایی، متادون درمانی و... که ادعا داشتند راه درمان را پیدا کرده اند اما متاسفانه خیلی از انسان ها نابود شدند. 
انسان ها دروادی هفتم به دو دسته تقسیم شده اند: 
1- کم خردان؛ که نشانه آن ها، این است که اول حرف می زند و بعد فکر می کند و هر کاری را بدون تفکر و بررسی آن انجام می دهد و وقتی با مشکلاتی روبه رو شدند، به دنبال راه حل آن می گردد. 
2- خردمندان؛ که قبل از سخن گفتن، یا انجام کارها، فکر می کنند یعنی تمامی جهات آن و سود و زیان آن را بررسی و ارزیابی می کنند و سپس اقدام به عمل می نمایند.
امیدوارم که با استفاده از آموزش های ناب کنگره 60، رفته رفته در زمره ی گروه دوم قرار گیریم.

*********************************************
سلام دوستان هما هستم همسفر جواد 
وادی هفتم برای من یعنی خود كنگره، آمدن من به كنگره، دقیقا همین است، یافتن راه. من و مسافرم راه را پیدا كردیم، راهی كه خیلی سخت پیدا شد، چه بی راهه هایی را طی کردیم، چه سختی ها را پشت سر نهادیم، با جان و دل تلاش می کردیم، پول و زمان را خرج می كردیم ولی هیچ ثمری نداشت، اراده من و خواست من قوی بود برای درمان مسافرم، ولی متاسفانه همه راه ها اشتباه بود. 
تا این که خود مسافرم كنگره را پیدا كرد و من با چه شك و دودلی همسفرش شدم ولی هنگامی که در لژیون نشستم، گفتم باید جدی باشم و كوشا، به مسافرم اصلا كاری نداشتم، هر چند مسافرم وابسته من بود برای مصرف دارو، و باید من داروی ایشان را می آوردم اما صبوری كردم.
آنچه برداشت می كنیم بستگی به خودمان دارد که چقدر با نظم به كنگره بیاییم، چقدر سی دی بنویسیم و چقدر اموزش بینیم، و قدردان استاد و همه خدمت گذاران كنگره باشیم. 
امیدوارم تمام كسانی كه به كنگره میایند، و راه برایشان نمایان شده قدردان باشند و برداشت های خوبی از این مكان مقدس داشته باشند. 

*********************************
سلام دوستان، زهره هستم همسفر داریوش؛
همان طور که خداوند در تمام امور با ظرافت و دقت عمل کرده است، ما نیز اگر بخواهیم در کارهایمان موفق باشیم باید همه ی جوانب را در نظر بگیریم. در کنگره مراتب تکامل و رشد انسان به خوبی بیان شده است و اگر بتوانیم آنها را به خوبی یاد بگیریم حتما به هدف خواهیم رسید. اما گاهی در مسیر هایی قرار می گیریم که راز و رمز هایی داره و هنوز کسی دلیل و راهکاری پیدا نکرده است. مانند خیلی از بیماری ها که تا به حال درمانی براش پیدا نشده و چقدر انسان ها عذاب کشیدند و خانواده ها و پزشکان کاری نتونستن انجام بدن و خیلی از انسان ها از دست رفته اند. مانند همین اعتیاد که مدت های مدیدی است که باعث خانه خرابی مردم شده است ولی هیچ کس کاری از دستش بر نمی آمد. خدا رو شاکرم که بالاخره درمان برای این درد عظیم پیدا شد و امیدوارم که هر روز شاهد گشایش در مسائل مهم زندگیمان بشویم.

تایپ: همسفر آرزو، همسفر هما، همسفر زهره لژیون پنجم

نگارنده: همسفر محبوبه، لژیون پنجم

برچسب ها: کنگره 60 ، درمان اعتیاد ،
آخرین ویرایش: شنبه 18 اسفند 1397 10:16 ب.ظ

 
دوشنبه 20 اسفند 1397 08:23 ب.ظ
سلام وخسته نباشید خدمت خواهر لژیونی های پرتلاشم.
خیلی زیبا و دلنشین بود مطالبتون.
خیلی دوستون دارم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic