برداشت از سی دی فیزیولوژی

سه شنبه 21 اسفند 1397 08:41 ب.ظنویسنده : همسفر محبوبه

 
دیدن جهان های اطراف و ماوراء باعث نمی شود که باورهای ما هم زیاد شود و دیدن مناظر که در بعدمان وجود ندارد هیچ مشکلی را در ما حل نمی کند. و باید به آرامی از صدف خود بیرون بیاییم و مستقل شویم. قدرت اصلی باید از عقل و فکر متمرکز باشد تا به فرمان عقل نزدیک شویم آرامش فکر بالا برنده قدرت عقل است و یزدان پاک محافظ، محافظین است و ما همیشه تلاش می کنیم تا با آن هایی که با ما هم فکر و هم کلام می شوند در ادامه راه نیک کمک کنیم. روان یک بحث مهم و ناشناخته ای است که مانند اعتیاد است و نمی توان ان را در مدت کوتاه 30 یا 60 روزه درمان کرد همانطور که یک جنین 30یا 60 روزه به دنیا نمی آید. مسائلی که در درمان اعتیاد باید مدنظر بگیریم؛ جسم، روان و جهان بینی می باشد. روان از ازواج فیزیولوژی و جهان بینی به وجود می آید و ضمیر ناخودآگاه را هم باید به آن اضافه کنیم. ضمیر ناخودآگاه یک بایگانی و یک آرشیو گذشته است و یا اندوخته شده از روز الست که فعال است، ولی نامحسوس عمل می کند. ما خیلی حرکات ناخودآگاه انجام می دهیم که ربطی به ضمیر ناخودآگاه ما ندارد حتی زمانی که در بهشت قرار داریم، در بهشت چهار نهر وجود دارد که البته همه تمثیل است، که یکی آب است و یکی شیر و یکی عسل و دیگری خمر است. خمر یعنی همان مواد مخدر حتی شراب هم خمر است و هر چیزی که ایجاد یک پرده می کند و یک تغییر و نگرش انجام می دهد. خمر همان مواد شبه افیونی و همان ناقل های عصبی است که در وجود انسان است که می تواند زندگی را برای ما خیلی شیرین و می تواند زندگی را بسیار تلخ کند. آدم های معمولی خماری و نئشگی را حس نمی کنند. فیزیولوژی، شبه افیونی فقط برای انسان نیست برای گیاهان و حیوانات نیز وجود دارد حیوانات به مواد مخدر حساس هستند و باعث مرگشان می شود. بین آقایان و خانم ها، مواد مخدر بدن خانم ها خیلی موثرتر است . اگر مواد مخدر طبیعی در بدن خانم ها فعال نباشد منجر به صدمات بسیار بسیار شدیدی می شود. ما در بدنمان ماده ای به نام انکفالین داریم که 3نوع می باشد و در سیستم ضد درد کار می کند. مواد شبه افیونی در بدن خانم ها در موقع زایمان ،حاملگی و پریودی بسیار فعال بوده است بطوریکه زمانی که خانمی حامله است این مواد بیشتر تولید می شود ولی زمانی که فارغ می شود این مواد ذره ذره کم می شود که باعث می شود دیگران فکر کنند این خانم دچار افسردگی بعد از زایمان شده است در حالیکه مواد شبه افیونی بدنش کم شده که طی 2 یا 3 ماه بالانس می شود. مادری که مواد مصرف می کند فرزندش نیز معتاد است و اگر در زمان حاملگی تیپر را شروع کند کودک داخل شکمش هم دوران تیپر را پشت سر می گذراند. اگر مادری در زمان ترک کودکش بدنیا بیاید باید درمان را ادامه دهد و به کودکش شیر بدهد و یا اگر شیر نداشت و یا به هردلیلی نتوانست به کودکش شیر بدهد باید شربت آن را با شیرخشک به مقدار0.01 سی سی بدهند و به مرور کم کنند تا کودک نیز به رهایی برسد. 
اگر بخواهیم روان را درمان کنیم باید جهان بینی ،فیزیولوژی و ضمیرناخودآگاه را بشناسیم. ضمیر ناخودآگاه همان فطرت موجود است. به غیر از جهان بینی و روان و فیزیولوژی مطالب دیگری هم وجود دارد که نقش بسیار بسیار سازنده ای دارند ؛ القاء و الهام در سطح زمین و در سطح خودمان. در شهر وجود ی ما دو نگهبان و مهمان وجود دارد به نام جن و روح نفس تابع سرنوشت است و خواست خودش و فرمان الهی. مالک و همه کاره در همه چیز نفس است یعنی خودمان، که مراحل خودش را طی می کند. نفس ما و جان ما از نار یا آتش ، یا نار مسموم و ناخالص است باید در سیستم الهی برود تا تبدیل به نور شود. روح از نفس جدا و کاملاً متفاوت است. -

نمونه سوالات:

 1-چه چیزی باعث بالا برنده قدرت عقل می باشد؟
 آرامش فکر. 
2- مسائل مهمی که در درمان اعتیاد نقش دارند را نام ببرید ؟ 
جسم ،روان،جهان بینی 
3-منظور از ضمیرناخودآگاه چیست؟ 
یک بایگانی و یک آرشیو گذشته است و یا اندوخته شده از روز اس که فعال است ، همیشه فعال است ولی نامحسوس عمل می کند.
4-در بهشت برین چند نهر وجود دارد؟ نام ببرید. 
4نهر. آب ،شیر،عسل،خمر 
5-خمر جیست و باعث چه تغییراتی در بدن می شود؟ 
همان مواد مخدر است. خمر آن چیزی که ایجاد یک پرده می کند و یک تغییر ونگرش انجام میدهد و یک تغییر وضعیت را انجام می دهد. 
6-آیا مواد شبه افیونی فقط برای انسان است؟ 
خیر برای حیوان هم است. احتمال دارد حتی برای گیاه هم باشد. 
7-بعد از حیوانات چه کسانی نسبت به مواد مخدر حساس ترند؟ 
خانم ها 
 8-نام ماده ای در بدن که در سیستم ضد درد کار می کند چیست و چند نوع داریم؟ 
انکفالین-سه نوع 
 9-مواد شبه افیونی در خانم ها در چه زمان هایی بیشتر نقش بازی می کند ؟ 
حاملگی –زایمان-پریودی 
10-افسردگی بعد از زایمان یا خماری بعد از ازیمان یعنی چه؟ 
در زمان حاملگی مواد شبه افیونی به مقدار زیادی در بدن مادر ترشح می کرده ولی حالا ترشح نمی کند. 
11-به غیر از جهان بیمنی و روان و فیزیولوژی چه مطلب دیگری نقش بسیار سازنده ای دارند؟ 
القاء و الهام در سطح زمین، و در سطح خودمان 
12- در سوره شمس خداوند چند قسم می خورد و چرا؟ 
7 مرتبه قسم می خورد، به این هفت مورد قسم خورده شده  که فجور و تقوا الهام می شود "پس الهام می شود هم زشتی و بدی و هم نیکی و خوبی" 
13- تفاوت جسم و یا نفس چیست؟ 
جسم ما از خاک است و به خاک هم بر می گردد ولی نفس ها و جان ها از نار یا آتش است یا نار مسموم یا ناخالص است که باید در سیستم الهی برود تا تبدیل به نور شود. 

تایپ:  همسفر بیتا؛ لژیون پنچم 
نگارنده: همسفر محبوبه لژیون پنجم

برچسب ها: کنگره 60 ، درمان اعتیاد ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 21 اسفند 1397 09:03 ب.ظ

 
چهارشنبه 22 اسفند 1397 08:51 ب.ظ
بسیار عاالی بود خانم ببتای عزیز وخداقوت
چهارشنبه 22 اسفند 1397 08:24 ب.ظ
خدا قوت به خانم بیتای عزیز.
چهارشنبه 22 اسفند 1397 03:05 ب.ظ
خسته نباشی عالی بود بیتا جون
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic