برداشت از سی دی ساختمان جسم 4

یکشنبه 22 اردیبهشت 1398 09:50 ب.ظنویسنده : همسفر محبوبه

 برداشت از سی دی ساختمان جسم 4 
آقای مهندس در سی دی های ساختمان جسم، برای ما جسم را بیشتر شکافتند چرا که شناخت جسم هم در درمان اعتیاد و هم سایر بیماری ها نقش بسیار سازنده دارد. در گذشته نگاه ما به جسم یک نگاه سرسری بوده، برای مثال فقط می گوییم: دماغم بزرگ است باید عمل کنم، شکمم فلان است، چاقم ! لاغرم، موهایم فلان است و ... در واقع تنها روی این گوشت و پوست ظاهر متمرکز شده ایم. در حالی که اگر به درون جسم برویم بسیار بزرگ است و انسان جهان اکبر است. برای مثال تنها در مغز 100 میلیارد سلول نورون داریم. در سی دی های گذشته ساختمان جسم از این گفته شد که همه چیز در ساختمان جسم تاریخ مصرف دارد و جسم تنها ساختمانی است که مرتب در حال ساخت و ساز و ویران شدن است. مو، ناخن، استخوان ها و ... همه مرتب در حال تغییر هستند. اما نکته مهم در این مبحث این بود که ساختمان جسم خودش به صورت خودکار این عملیات را انجام می دهد به شرطی که مصالح مورد نیاز آن را در اختیارش قرار دهیم، و مواد اولیه مورد نیاز جسم به دو قسمت تقسیم شدند:
 1- مواد اولیه بیرونی ( جدول مندلیف ، پروتئین ها ، ویتامین ها و...) 
2- مواد اولیه درونی که خود جسم آنها را می سازد مثل دینورفین ، اندورفین و ... 
در ادامه راجع به کارکرد سیستم افیونی خانم ها در هنگام زایمان، دوران شیردهی و پریودی صحبت کردند که بسیار شنیدنی بود، و من با طرح چند سوال ذهن شما رو درگیر این موضوعات می کنم. 
1- چه می شود که انسان مست می شود ؟ 
2- چرا خوردن قره قورت مشکلی ایجاد نمی کند اما با خوردن تریاک دچار مشکل می شویم ؟ 
3- علت افسردگی بعد از زایمان چیست ؟ 
4- در دوران بارداری چه اتفاقی می افتد که مادر می تواند براحتی این دوران را سپری کند؟ 
5- چرا باید زایمان طبیعی داشته باشیم ؟ 
6- چرا نوزاد باید از شیر مادر تغذیه کند؟ 
که جواب تمامی این سوالات به نقطه عطف سیستم ایکس می رسد و جالب است بدانیم یکی از شگفتی های جهان که در تمامی مراحل انسانها شگفت زده به آن می نگرند همین دروان بارداری و وضع حمل است و شاید به این دلیل است که بسیار مرتبط با معجزه درونی مان (سیستم افیونی بدن) می باشد. 

تایپ: کمک راهنمای محترم همسفر خانم زهره، لژیون پنجم
نگارنده: همسفر محبوبه، لژیون پنجم

برچسب ها: کنگره 60 ، درمان اعتیاد ،
آخرین ویرایش: دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 11:07 ق.ظ

 
سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 10:19 ق.ظ
چه خوب میشه بتونیم با ارامش و اموزش این سیستم ایکس ما به نحو عاللی کار کنه و هم خودمون ارام و سالم باشیم هم بتونیم این ارامش به دیگران منتقل کنیم
شنبه 28 اردیبهشت 1398 01:50 ب.ظ
خداقوت به راهنمای عزیزم، انشالله همونطوری که با آموزش های کنگره آرامش بیشتری تو زندگی هامون داریم، این آموزش ها رو هم کاربردی کنیم، که، از بدن و در نتیجه سیستم ایکس خودمون، محافظت بیشتری بکنیم.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic