برداشت از سی دی موبایل

سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 11:12 ب.ظنویسنده : همسفر محبوبه

 

عملکرد ماست که نعمات یا مضرات را به سوی ما روانه می کند، کسانی که در زمین آبادانی ایجاد می کنند از نعمات و کسانی که تخریب ایجاد کرده اند از مضرات آن برخوردار می شوند.
 ما نباید در زندگی فقط نگاه حسابگرانه داشته باشیم بلکه باید نگاهی عاقلانه داشته باشیم، چرا که عملکرد ما امکانات و شرایط را برای ما رقم میزند، در واقع انسان بدبختی و خوشبختی را با خود به همراه دارد و این که در چه شهر یا کشوری زندگی می کند مهم نیست. مانند افرادی که  اعتیاد خود را درمان می کنند، این افراد بدون آن که شهر و یا کشورشان را عوض کرده باشند، از چیزهایی لذت می برند که درگذشته برایشان اهمیتی نداشته و این لذت بردن بخاطر تغییر عملکرد و حس های آنهاست، که در طول درمان به تدریج و به درستی به کار افتاده است.
بیماری هایی که امروزه به وجود امده اند بخاطر کمترشدن دید و بازدیدها و تنهاشدن افراد است، ما بخاطر دارا بودن هر دو خاصیت موجی و ذره ای باید به آموزش گرفتن در جمع پرداخته، و همانطور که جسمان به مواد مغذی و انواع ویتامین ها احتیاج دارد و در صورت کمبود آن ها و استفاده  از غذاهای ناسالم و غیرارگانیک، جسم دچاربیماری هایی، مانند بیماری های گوارشی و... می شود، امروزه نیز به دلیل کم شدن دید و بازدید ها و استفاده ی زیاد از تلفن، موبایل، پیامک ها، که احساسات را فیلتر و از انتقال حس جلوگیری می کند، تبادل حس ها انجام نمی شود و بیماری های روحی و روانی جدیدی به وجود آمده است.
 
نمونه سوالات:

1- آیا اگر فردی مکان و یا کشوری که در آن زندگی می کند، را عوض کند زندگی بهتری پیدا می کند؟ چرا؟

خیر، زیرا اتفاقاتی که در زندگی مان با آن مواجه می شویم تنها بسته به عملکرد و اعمالی که ما در پیش گرفته ایم دارد و مهم نیست که در کجا زندگی می کنیم بلکه مهم آن است که چه اعمالی را انجام داده و می دهیم.

2-  چرا امروزه موسیقی های اصیل طرفداران چندانی ندارد؟

زیرا حس انسان ها بسته شده که در نتیجه گرایش افراد به موسیقی های منفی و به اصطلاح جنی افزایش یافته است.

3- موسیقی منفی چه نوع موسیقی ای می باشد؟

موسیقی ای که انسان را در ناامیدی فرو می برد، و رنج های او را تداعی، و راه و روش خلاصی از آن را به او نشان نمی دهد.

4- آیا هر موسیقی غمگین، موسیقی منفی می باشد؟

خیر، بعضی موسیقی ها با وجود آن که مقداری حزن دارد، در انسان رقت قلب ایجاد می کند که جزء موسیقی های منفی نمی باشد.

5- خاصیت موجی و خاصیت ذره ای را تعریف کنید.

خاصیت ذره ای، شخصیت، توان و اطلاعاتی است که خودمان داریم، که به صورت فردی می باشد و در واقع شخصیت ما را می سازد. خاصیت موجی، خصوصیاتی است که در اثر ارتباط ما با سایرین به وجود می آید.

6- در جهان درون پول معادل چیست؟

انرژی.

7- معایب استفاده ی زیاد از موبایل را بنویسید.

بزرگترین و مهمترین آن، کم شدن دید و بازدید ها، و سوزاندن انرژی انسان هاست، همچنین هنگامی که انسان هنگام صحبت به صورت حضوری می تواند احساسات خود را منتقل کند اما موبایل حس ها را فیلتر کرده، که باعث به وجود آمدن سوء تفاهم های بسیاری شده و می شود.


 تایپ: همسفر ارزو، لژیون پنجم.

نگارنده: همسفر محبوبه، لژیون پنجم.

برچسب ها: کنگره 60 ، درمان اعتیاد ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 1 خرداد 1398 09:14 ق.ظ

 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic