برداشت از سی دی عبا

چهارشنبه 8 خرداد 1398 07:57 ق.ظنویسنده : همسفر محبوبه

 
 اقای مهندس فرمودند که دیدگاه ما به جسم از نظر مهندسی می باشد نه پزشکی، جسم را به ساختمان تشبیه کردند تا برایمان قابل فهم تر باشد. غذا فقط برای کسب انرژی نیست بلکه برای ترمیم بازسازی هم محسوب می گردد.
بعضی از رفتارهای غلط در گذشته باعث بعضی امراض مانند افسردگی و وسواس ویا یک مصرف کننده شده است.  با ورود به کنگره شروع به بازسازی در مسئله مواد می گردد انسان باید تغییر کند در غیر این صورت تبدیل صورت نمی گیرد و به درمان واقعی نمی رسد این تغییرات سه قسمت می باشد 1. تغییرات در ظاهر 2. تغییرات در صحبت کردن 3.تغییرات در کردار و رفتار. 
اولی .یک سری تغییرات در ظاهر مانند لباس پوشیدن نوع آرایش مو ، صورت و ریش، که هر کدام یک پیام به دیگران دارد حال ممکن است این پیام خوب یا بد باشد. وقتی تفکر تغییر کند فرد به سمت تعادل سادگی خواهد رفت و حال وقتی رهنما نتواند ظاهر فرد را عوض کند چگونه می تواند شیشه یا هروئین را از او بگیرد؟
کدام ساده تر است گرفتن انگشتر یا تسبیح یا گرفتن مواد یا افکار منفی ومخرب؟
 دوم، تغییرات در ادبیات طرز صحبت کردن و در زمینه لحن کلام و نگاه به هر شخصیتی باید فرق کند، مانند لحن صحبت اقا با خانم یا بالعکس مانند حرمت کنگره 60 که نشان گر پیام می باشد.
ایا شما می توانید با هر لباسی یا عریان در خیابان ظاهر شوید باید اندازه آداب معاشرت را بدانیم. 
سوم، تغییرات در کردار و رفتار که کارهایی که قبلا انجام می دادیم تکرار نشود باید سر قول و کردارمان باشیم مخصوصا رفتار با خانواده....که باید این سه پارامتر باهم تغییر گردد، تا تبدیل شویم. زماندار راستی می گوید باید خسارت و مطالبی که در گذشته چه خواسته و چه ناخواسته به خودمان و دیگران وارد کردیم  جبران بکنیم.با خدمت کردن و آموزش مطالب درک مفهوم ان ها بعد انتقال دادن به دیگران مانند رهنما شدن، که باید حتما توانایی ها با عمل ثابت بشود به خودمان اعتقاد داشته باشیم تا به دل هر کس بنشیند و نفوذ کند و برای ادامه زندگی در حلقه حیات چه بخواهیم چه نخواهیم. این یک قانون الهی است و وجود دارد باید از ان پیروی بکنیم و به آرامی پله پله بالا برویم مانند درمان اعتیاد با روش DST و شربت OT که به علت داشتن 50 نوع آلکالو ئید ها موجود در آن که باعث درمان و تغییر چه در ظاهر وب اطن شخص می گردد و گرنه به مرحله آدمیت نمی رسد.
انسان هیچ چیز نیست جز سعی و کوشش خودش باید همه چیز را از راه درست  بدست آورد مگرنه به فرمان الهی نابود می شود مانند قوم عاد چون ذره و مثقالی عمل خیر وشر انجام دهیم باید پاسخگو باشیم.
 باید از نیروهای منفی حتی خیلی کوچک چه پنهان و چه آشکار دوری کنیم و در دام آنها قرار نگیریم. چون عاقلان بر مبنای صراط مستقیم و عقل شان همه چیز راقبول می کنند چون عقل حکم می کند. متاسفنه امروزه بشر همه چیز را با چشم می بیند و فکر می کند(مانند کرم داخل سیب) ما باید در هر جایگاهی که هستیم پایه های آن محکم باشد مانند آشیانه عقاب، تا با هر اتفاق ناگوار از بین نرود.
به عقیده مهندس اگر فردی پس انداز نداشته باشد حتی اگر گدا باشد دقیقا مثل کسی است که هیچ لباسی (عبا) ندارد زیرا عریان بودن از هر جهت قابل قبول نیست. ودر خاتمه در مورد بعضی غذا ها فرمودند که نباید بعد از مصرف اولیه دوباره انها راگرم کرد و استفاده کرد چون تبدیل به سم می گردد مانند اسفناج، کرفس. تخم مرغ، مرغ ، قارچ و چغندر.

نمونه سوالات:

1انسان هایی که باعث اذیت و ازار می شوند در حکم چه می باشد؟
ج=نیروهای منفی. 
2.چگونه می توانیم یک راهنمای خوب شویم؟ 
ج=موقعی که رهجو فرمانبردار از راهنما باشد مطالب را جذب کند حقایق را بفهمد وجبران خسارات کند تغیر ظاهر وباطن انجام گیرد. 3.درمان اعتیاد بدون چه چیزی امکان پذیر نیست؟
تغییر... 
4.چرا عقاب خانه اش را بالای کوه می سازد؟
ج=چون ازگزند تمام حیوانات به دور باشد.
 5.چرا باید جایگاه پایه های محکمی داشته باشیم؟
ج=به دلیل اینکه نه اب ببرد نه باد.مانند عقاب دور از گزند تمام حیوانات
 
تایپ: همسفر فروغ، لژیون پنجم
نگارنده: همسفر محبوبه لژیون پنجم

برچسب ها: کنگره 60 ، درمان اعتیاد ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 8 خرداد 1398 06:31 ب.ظ

 
شنبه 1 تیر 1398 12:31 ق.ظ
عالی بود خانم فروغ عزیزم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات