برداشت از سی دی حقه 1

سه شنبه 11 تیر 1398 09:16 ق.ظنویسنده : همسفر محبوبه

 
برای یادگیری اصولی هر چیز، باید تعریف درستی از آن داشته باشیم. همه چیز یک صور آشکار و یک صور پنهان دارد، و از آن جا که صور آشکار قابل مشاهده است، تعریف این مفاهیم راحت تر است،  و مفاهیم صور پنهان مشکل و سخت است لذا برای تعریف این صور از مرحله تصویر سازی استفاده می کنیم، اگر با تعریف تصویر در ذهن بوجود آمد، مطلب به خوبی انتقال پیدا کرده و آموزش درست انجام شده است.
 یک سری کلمات که صور پنهان هستند در قران زیاد آمده مانند: کبر، کفر، که در کنار آنها از عذاب و مشکلات بسیار نامبرده شده است، و یا افکار، امواج، مواد مخدر که قادر هستند از سدخونی عبور کنند و روی سیستم ایکس تاثیر می گذارند، همانطور که در کتاب آسمانی آمده است کسی که دچار کبر می شود در کنارش یک سری عواقب بوجود می آید فرض ما از این عواقب بیماری ها هستند کبر به معنی خود را از ماهیت برتر دانستن، و کفر به معنی پنهان کاری کسی که خود را برتر از دیگران می داند شروع به پنهان کاری می کند، یعنی نقش خدا را کمرنگ کرده و به خود یک سهمی داده است. 
انسانی که از کارخانه خلقت به خود سهمی داده است دیگر از تولیدات آن که نور و انرژی هست محروم است پس او باید این نور و انرژی را از دیگران بگیرد، کسانی که دنباله رو او هستند و از او حرف شنوی دارند، اما آن ها نیز این نور را مجانی در اختیار او قرار نمی دهند بلکه معامله گرانی هستند که در ازای یک چیز کوچک یک چیز بزرگ طلب می کنند. کسانی که دنبال کسی به جزء خالق هستند مشرکین نامیده می شوند. انسان هایی که دچار کبر می شوند از یک نیرو و قدرت جاذبه قوی و نبوغی بر خوردار هستند و آن نبوغ باعث کبر می شود و این انتخاب باعث عواقب بسیاری برای انسان می شود .این مسیر تعادل را بر هم میزند و به مرور شروع به از دست دادن انرژی مثبت و جمع کردن تاریکی های دیگران می شود و این گونه دچار عذاب بزرگی می گردد. 

نمونه سوالات:

۱) چرا اگر آموزش نباشد تعییر بوجود نمی آید؟ 
۲) مراحل به وجود آمدن تغییر را نام ببرید؟
 ۱_آموزش. ۲_سوال پرسیدن ۳_تجربه. ۴_تفکر 
۳) کسانی که دچار کبر می شوند، چه خصوصیاتی را دارا هستند؟ 
۱_غرور. ۲_شرک. ۳_نبوغ ۴_مدیریت 
۴) انسان های که دچار کبر هستند انرژی خود را از کجا بدست می آورند؟
این انسان هاباید انرژی را از دیگران بگیرد، کسانی که دنباله رو او هستند و از او حرف شنوی دارند، اما آن ها نیز این نور را مجانی در اختیار او قرار نمی دهند بلکه معامله گرانی هستند که در ازای یک چیز کوچک یک چیز بزرگ طلب می کنند.

تایپ: همسفر مژگان؛ لژیون پنجم
نگارنده همسفر محبوبه؛ لژیون پنچم

برچسب ها: کنگره 60 ، درمان اعتیاد ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 11 تیر 1398 10:11 ق.ظ

 
یکشنبه 16 تیر 1398 06:39 ب.ظ
برداشتتون از سیدی بسیار عالی و آموزنده بود ، از اعضای لژیون پنجم بابت خدمت کردن در قسمت برداشت و تایپ سیدی ها صمیمانه سپاسگذارم
سه شنبه 11 تیر 1398 10:43 ق.ظ
خانم مژگان عزیز عالی بود دست مریزاد، این سی دی استاد امین خیلی پر محتوا و زیبا بودند
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات