برداشت از سی دی ساختمان جسم 5

سه شنبه 11 تیر 1398 07:28 ق.ظنویسنده : همسفر محبوبه

 
سی‌دی ساختمان جسم ۵
در ساختمان جسم کوچکترین جزء هر انسان سلول می باشد، در مغز انسان نزدیک به ۱۰۰ میلیون نرون وجود دارد که هرکدام وظیفه ی خاص خود را دارند؛ مانند شهر  یا نیروگاهی که برق تولید می کند. در هر سلول ۳۵هزار ژن موجود است  و هر سلول بین ۱۰۰۰تا۴۰۰۰ آنزیم دارد، انزیم ها کارشان مانند کارخانه های تواید سیمان می باشد، در این کارخانه ها سنگ های سیمان داخل سوله هایی با ساچمه های بزرگ می چرخند تا خرد شوند و سیمان به وجود آید، آنزیم ها مانند همان استوانه هستند که به جذب غذا در بدن کمک می کنند.
آنزیم های سلول های عصبی با سایر آنزیم ها فرق دارند.
گاهی به دلیل انجام برخی کارها به آنزیم های بدن ضربه زده و آن ها را از بین می بریم مانند، زمانی که شخصی بینی اش را عمل می کند، که با این عمل آنزیم ها و مویرگ های بینی خود را از بین می برد و در نتیجه در هنگامی که فشار شخص بالا می‌آید به جدارهای مویرگ ها  فشار آمده و باعث خونریزی رگ ها می شود و یا هنگام عمل زایمان، فردی که بخواهد تاریخ زایمان مصادف با روز خاصی باشد و هنوز  به زمان وضع حمل نرسیده است، اما برای انجام عمل اقدام می کند،  باعث بروز مشکلاتی می شود.
 این اشتباهات ( عمل بینی یا زایمان پیش از موعد) مانند اتمام بازی دومینو هستند؛ با برخورد قطعات به یکدیگر، به هم ضربه می زنند و این بازی تا آخر ادامه دارد و هنگام برداشت یک قطعه بازی متوقف می شود. 
بازی دومینو در فرآیند تولید مثل انسان از زمان برخورد تخمک با اسپرم آغاز می شود، این عمل در رحم انجام می شود، و اگر اسپرم با تخمک برخورد نداشته باشد، بازی دومینو هم متوقف می شود.
با احترام همسفر خدیجه لژیون پنجم

برچسب ها: کنگره 60 ، درمان اعتیاد ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 11 تیر 1398 10:29 ق.ظ

 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic