برداشت ازسی دی شگفت انگیز

چهارشنبه 26 تیر 1398 07:10 ق.ظنویسنده : همسفر محبوبه

 

به نام قدرت مطلق الله برداشت ازسی دی شگفت انگیز
ما معتقدیم تمام حلقه های آفرینش و ارتباط بین انسان ها بر اساس مثلث نور و صوت و حس می باشد، در بعضی از ادیان صوت موافق و مخالف دارد و آن را تفکیک می کنند. در کشور خودمان در زمان جنگ اشعار حماسی خوانده می شد. بنابراین ،عرفا و بزرگان قدیم هم علاقه به موسیقی داشتند، صوت های مثبت که حال انسان راخراب نکند و به انسان امید بدهد بسیار سازنده هستند و صوت هایی که انسان را غمگین و افسرده می کند و بیشتر در ناامیدی فرومی برد بسیار مخرب هستند و اگر انسانی افسرده باشد بیشتر کشش به این اصوات دارد . بعضی از فیلم ها بیشتر روی اعصاب ما عامل مخرب دارند و به انسان فاز منفی می دهند در حالی که ما احتیاج به امید داریم تا ازغم و اندوه خارج شویم.
 بعضی ازصوت ها سازنده هستند، مثل وقتی که سرحال نیستیم می خواهیم با انرژی بلند شویم و ورزش کنیم و حرکت کنیم، پس موسیقی می تواند در ما اثر مناسبی داشته باشد. در مرحله ای که انسان ها بخواهند رشد کنند و به قهقرا نروند لازمه آن یک بستر مناسب است برای رشد تابتواند به نتیجه برسد. مانند یک رودخانه که یک بستر وجود دارد که آن رود را هدایت می کند تا از شهرها و دره ها عبور کند و در آخر به دریا یا دریاچه ختم می شود.
وقتی که دریک جمع حضورداریم که درصراط مستقیم هست،ما را آرام می کند. زمانی که درجمع کنگره قرار می گیریم احساس آرامش می کنیم. وقتی از آن مسیرحق و حقیقت فاصله می گیریم ناآرام می شویم. پس این که می گوید در جمع آنانی که به عرش الهی می اندیشیدند و درصدد صعود می باشند آرام می گیرد مانند وقتی که دریک خانواده همه درصراط مستقیم هستند و برای هم خوبی هم را می خواهند. ولی درخانواده ای که دائما بحث و اختلاف باشد آرامشی نیست، اون بستر هست ولی باید شرایط را تغییر داد و کمی سخت است. پس بستگی دارد که بذر را کجا بپاشید. اگر کمی دقت کنیم می بینیم تمام هستی دارای شگفتی است. ولی بعضی ها می گویند امکان ندارد بعد از مرگ زندگی باشد. همین ماه، ستاره و زمینی که درآن هستیم شگفتی نیست! کاشتن بذرها و جوانه زدنشان شگفتی نیست! بطور مثال اقسام گل ها که همان خاک را می دهیم؛ همان آب را می دهیم ، یکی گل رزمیدهد یکی مریم ، شگفتی نیست ! چشم ها و اعضای صورت وبدن ما و تمام چیزهایی که درطبیعت هست شگفتی است. یکی ازشگفتی های آفرینش سیاه چاله است،که قطر این سیاه چاله چهل میلیارد کیلومتر است که با ۷ یا۸  تلسکوپ متمرکز شدند و عکس گرفتند ، اگر زمین را بخواهیم ازجنس سیاه چاله فشرده کنیم ،به چیزی به اندازه یک گردو که قطرش  ۳سانتیمتر و شعاعش ۱/۵سانتیمتراست می رسیم. استاد به شاگرد می گوید با همه گفته هایت تو ای دوست از من یک قدم جلوتر هستی زیرا درتنهایی و همینطور درتعصبات بی منطق و عامیانه نیستی. یکی از ویژگی هایی که کنگره ۶۰ دارد این است که ما تنها نیستیم‌ و جو بسیار با ارزشی است. باید با انسان ها ارتباط برقرار کرد و نحوه ارتباط هم بستگی به خودمان دارد که محیط به نفعمان باشد یا به ضرر و اینکه چطور باعث آرامش شود. قصه ادموند و هلیا را درنظر بگیریم که روح انسان رابه خوبی تشویق می کرد و جن به بدی و ان پتانسیل خوب بودن در تمامی انسان ها هست حتی دربدترین انسان ها و هیچ انسانی به عنوان بدمطلق وجود ندارد.
اگر انسان درشرایط مطلوب قرار بگیرد ان جا تکاملش چندین برابر می شوند. زندگی در دنیاست و طی کردن مراحل تکامل دنیا؛ این که دربهشت باشیم یاجهنم به نوع تکامل و خواسته ها و قید و بندهایی که انسان برای خودش درست می کند بستگی دارد. و این قید و بندها همان غل و زنجیر است ؛خیلی ازبزرگان و نویسندگان نتوانستند اعتیادشان راحل کنند و دست به خودکشی زدند واین را پذیرفتند که تا آخر عمر با ما همراه است. ولی اینجا در اول سفر راهش برای آقای مهندس بازشد و کلیدش پیدا شد. ما باید در لحظه زندگی کنیم و نگرانی و دغدغه آینده و غصه گذشته را نداشته باشیم باید محکم و استوار باشیم؛ حتی در مریضی و سخت ترین شرایط باتفکر می توانیم مشکلات را حل کنیم چون همراه هر سختی، آسانی هست. نباید به آدما انرژی منفی داد و ناامیدشان کرد. درجهات مختلف باید به گونه ای باشد که ارتباط و قدرت محکمی پیدا کرده و حرکت کنیم و هر پیشرفتی بدون زحمت نیست. علم و ایمان هر دو با هم است؛ اگر کسی علم داشته باشد ولی ایمان نداشته باشد بسیار خطرناک است. مثلا ما در کنگره خدمت رایگان داریم و علم را رایگان منتقل می کنم اما به بچه ها این را هم می آموزیم که باید قدر دان زحمات دیگران باشد و به همه احترام بگذارند.

نمونه سوالات:


۱- مثلث آفرینش یا ارتباطی چیست ؟
نور صوت حس
 ۲- در جمع آنانی که به ........ می اندیشند آرام می گیریم .
(عرش الهی)
 ۳- سیاه چاله چگونه بوجود می آید ؟
 وقتی اجرام آسمانی سوختشان تمام می شود تبدیل به ستاره نوترونی می شوند یعنی خیلی خیلی فشرده می شوند و از کنار هم قرار گرفتن این اجرام ، سیاه چاله بوجود می آید .
۴- کره زمین اگر بخواهد به شکل سیاه چاله در بیاید قطرش چه اندازه می شود ؟
(3 سانتی متر)

تایپ: همسفر منصوره؛ لژیون پنجم
نگارنده: همسفر محبوبه؛ لژیون پنجم

آخرین ویرایش: چهارشنبه 26 تیر 1398 12:24 ب.ظ

 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic