کارگاه آموزشی خصوصی همسفران

دوشنبه 28 مرداد 1398 07:21 ب.ظنویسنده : همسفر محبوبه

 

به نام قدرت مطلق الله

اولین جلسه از دور شانزدهم سری 

کارگاه های آموزشی خصوصی همسفران کنگرۀ 60؛ نمایندگی الهیه مشهد


با دستور جلسه : " اوادی سیزدهم و تاثیر آن روی من" 

    استاد جلسه : همسفر آرزو

نگهبان جلسه : همسفر ناهید    دبیر جلسه : همسفر تکتم

  روز دوشنبه مورخ  1398/05/28 در ساعت 16:00 آغاز بکار نمود.
خلاصه سخنان استاد: پایان هر نقطه سر آغاز خط دیگری است. مهندس در این وادی می گویند نقطه کوچک‌ترین و بنیادی ترین ذره است که آگاهی را در خود حفظ می کند و از کنار هم قرار دادن این نقطه هاست، که خط ها بوجود می آیند و مسیر زندگی ما جهت همین خط هاست که مشخص می کند. به عبارتی می توان گفت که ما از نقطه شروع می شویم و دوباره به نقطه بر می گردیم ولی این نقطه با نقطه ی دوم فرق دارد و آن آگاهی است که ما در طول مسیر کسب می کردیم. اگر ما به نقطه پایان به عنوان پایان قطعی و تمام شده نگاه کنیم، دچار یاس و ناامیدی می شویم. مثل همان دوره های تحصیلی که بعد از مقطع ابتدایی وارد متوسطه و بعد دانشگاه می شویم و اگر این وجود نداشت، ما همان مقطع ابتدایی را هم تمام نمی کردیم. 

اگر ما مرگ را پایان زندگی بدانیم، مسیر درست را طی نمی.کنیم و در صراط مستقیم حرکت نمی کنیم. در وادی سیزدهم می گوید اگر دوره ای تمام شود، دوره ی دیگری آغاز می شود، اگر روزی به پایان برسد، روز دیگری و به شکل دیگری آغاز می شود و به طور کل هر پایانی به منزله ی آغاز دیگری است و نکته ی مهمی که در این پایان ها و آغاز ها وجود دارد این است که ما با هر کیفتی که خطی را به پایان برسانیم با همان کیفیت خط بعدی را آغاز می کنیم.

 وادی سیزدهم جزو آخرین وادی هاست و فرد در حال درمان در اواخر سفر به این وادی بر می خورد در حالی که این وادی حامل پیام هایی برای تمام امورات زندگی ماست و از جزئی ترین تا کلی ترین مسائل را در بر می گیرد به فرد می آموزد که پایان سفر اول، پایان کار نیست و به معنی آغاز سفر دوم است و سفر دوم برای رسیدن به تعادل بیشتر است.
و در ادامه به همسفر تازه رها شده گل نمادین اهدا شد:

 تایپ: همسفر زهره لژیون پنجم 
عکاس: همسفر اعظم لژیون یکم
نگارنده: همسفر محبوبه لژیون پنجم 

آخرین ویرایش: دوشنبه 28 مرداد 1398 10:47 ب.ظ

 
سه شنبه 29 مرداد 1398 05:06 ب.ظ
ارزوی عزیزم عالی بودی ، امیدوارم در جایگاههای بالاتر هم ببینمت
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات