برداشت از سی دی حرکت

چهارشنبه 10 مهر 1398 02:00 ب.ظنویسنده : همسفر محبوبه

 به نام قدرت مطلق الله 
رسیدن هرچیزی از یک نقطه به نقطه دیگر حرکت می نامیم و این حرکت ممکن است هرچیزی باشد مثلا سرکه شدن یا شراب شدن اب انگور و ... این حرکت در کل هستی جایز هست و بدون حرکت هستی هیچ مفهومی ندارد.حرکت می تواند درونی،بیرونی ویا خنثی باشد. مثلا وقتی یک مصرف کننده از مصرف مواد به قطع مواد می رسد، یک حرکت درونی است و یا مانند رسیدن اب سرد به نقطه جوش یعنی اب سرد حرکت می کند، وبه نقطه جوش می رسد. درحرکت باید تغییراتی باشد و هر تغییراتی بوسیله حرکت انجام می شود. حرکت در عرض زمین مانند رفتن از شهری به شهر دیگر، است. حرکت خنثی حرکتی است که هیچ منفعتی و زیانی نداشته باشد. بنابراین رکود برهیچ موجودی جایز نیست چون هرموجودی حتی سنگ اگر حرکت نداشته باشد متلاشی می شودحالا این حرکت سه نوع است حرکت روبه جلو و رو به عقب و خنثی. تمام هستی دارای هردو حرکت هم روبه جلو هم روبه عقب است تمام هستی روبه گسترش و زیاد شدن است وبه یک نقطه ای می رسد و معکوس می شود و شروع می کند به جمع شدن و برگشتن به همون نقطه مورد نظر. 
هرچیزی مثلا انسان هم حرکت روبه جلو هم رو به عقب دارد از طفولیت ذره ذره حرکت را اغاز و به پیری می رسد ویک حرکت روبه جلو و عقب دارد. بهترین راه برای کسب وتجربه سفراست. انسان در طول سفر تجربه های زیادی می تواند کسب کند که این سفر می تواند درعرض زمین یا درونی یاسماعی باشد و این سفر ازروز الست اغازشده وانسان در طول این سفر در حال تکامل است و زندگی ما در طول سفر است که اتفاق می افتد و این حیات نه اغاز سفراست نه پایان سفراست.
ارتقا همیشه در حرکت شکل می گیردواین ارتقادر تلاش و کوشش بوجود میادو کسی به ارتقا می رسد که حرکت رو به جلو و صراط مستقیم داشته باشد. حرکت جز فرامین الهی است که اگر نباشد سیستم سکون پیدا می کند.در این مورد ممکن است حرکت های دیگری هم به ان اضافه شودطبق فرامین الهی که در سرنوشت پیش ما بوده ویا دراینده به ان دست می یابیم.سرنوشت انسان برمبنای خواست، تقدیر و فرمان الهی است. 
خواست ان چیزی است که داریم عمل می کنیم، تقدیر هم نامه پیشین ماست که ان اعمالی که درگذشته انجام دادیم حال نمایان شده، به عنوان مثال، ما موبایل یکی را دزدیده حال فردی امروز موبایل مارو می دزدد و بعضی حرکت ها هم به اینده موکول می شود مثلا توی این دنیا اعمال خوبی داشتیم ودر اینده در جهان دیگر پاداش ان را دریافت می کنیم پس به انچه که انجام می دهیم باید دقت داشته باشیم. 
در سفرهای درونی ارامش را تقویت نمایید و لازم است که اعتماد به نفس داشته باشیم و همسفر بدهم نداشته باشیم. حسمان را باید تقویت کنیم وقتی شرایط خوبی نیست نیروهای منفی تقویت می شوند و ما را از هدفمون دور می کنند وماد ر خودمان دوهمسفر درونی داریم جن و روح که باهم در جدال هستند که باید همیشه بهشون توجه کنیم. وقتی انسان یکسری حقایق و مناظر را ببیند در کلامش قوت ایجاد می شود و هرانسانی که در صراط مستقیم باشد و درست عمل کند در گفتش قوت است.خطوط هم به تنهایی و خود به خود معنا و مفهومی ندارند مثل یک خط راست و کج ولی وقتی درکنار هم قرارمی گیرند معنا پیدامی کنند چندتا خط مثلث و دایره و خیلی اشکال و شکل می دهند. حرکت های انسان هم همین طور است تک تک مفهومی ندارند ولی وقتی کنار هم قرار می گیرند می تواند یک حرکت خوب را ایجاد کند.
حیات درهمه موارد ادامه دارد و در حرکت است پس چه زیباست که ماباکشیدن تصاویرزیبا از زندگیمان ان رادردفتر طبیعت به امانت بزاریم همه حرکات ما ضبط می شوند در سیستم کائنات و همین تصاویر شهادت می دهند در مقابل خداوند،پس سعی کنیم این تصاویر زیبا باشند. این سفر هم سهل وهم سخت است که اگر انسان در صراط مستقیم حرکت کند الهام و القایی که بهش می شود ان راه سخت و پیچیده براش راهی اسان و راحت می شود. مسئله اعتیاد خیلی سخت بود اما با القا والهام به یک مسئله راحت تبدیل شد. 

نمونه سوالات 

۱_ارتقا چگونه شکل می گیرد؟
در حرکت
 2_چند نوع حرکت داریم؟ 
سه نوع،درونی،بیرونی و خنثی 
3_برای کسب تجربه بهترین راه چیست؟
 سفر 
4_چند نوع سفرداریم؟ 
سفر در عرض زمین، درونی وسماوی
 5_از فرامین الهی که اگر نبود سیستم سکون پیدا می کردو نابود می شد؟
 حرکت 
6_سرنوشت انسان برمبنای چیست؟
خواست، تقدیرالهی، فرمان الهی 
7_برای سفرهای درونی باید چه چیزهایی تقویت شوند؟ 
حس و ارامش و اعتماد به نفس 
8_دوهمسفر درونی ما که باهم در جدال هستند چه نام دارند؟ 
روح و جن 
9_برای قوت در کلام چه چیزهایی لازم است؟
بودن در صراط مستقیم ،دیدن مناظر و تصاویر چه در خواب وچه در بیداری 
10_انجام هر عمل سخت درچه صورتی سهل و اسان می شود،؟ 
درصورتی که در صراط مستقیم باشد و دریافت الهام والقائاتی که به فرد می شود. 
11_حرکت های تک تک وبی معنای انسان در چه صورتی مفهوم ومعنا پیدا می کنند؟ 
وقتی که در کنار هم قرارمی گیرند و می توانند یک حرکت خوب و ایجادکنند. 
با احترام همسفر شبنم


آخرین ویرایش: چهارشنبه 10 مهر 1398 02:11 ب.ظ

 
دوشنبه 15 مهر 1398 09:00 ب.ظ
بسیار زیبا و مفید بود
دوشنبه 15 مهر 1398 10:42 ق.ظ
بسیار عالی بود خانم شبنم
چهارشنبه 10 مهر 1398 01:18 ب.ظ
خداقوت خانم شبنم. عالی بود
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات