برداشت از سیدی مجاز

یکشنبه 21 مهر 1398 01:30 ب.ظنویسنده : همسفر محبوبه

 

استاد امین در این سی دی راجع به ارتباط صحبت می کنند و این که ارتباط انسان ها نسبت به قدیم کمتر شده چون هزینه ی ارتباط برقرار کردن بالا رفته است و افراد برای این که هزینه پرداخت نکنند به دنیای مجازی روی اورده اند و در دنیای مجازی ارتباط راحت تر و وسیع تری برقرار می کنند ولی این ارتباط کامل نیست، در این ارتباط حس ها فیلتر می شود و نقاط ضعف فرد پوشیده و نقاط قوتش نشان داده می شود از جایی که انسان وقتی از موضوعی اشباع یا پر شد دیگر میلی به آن موضوع ندارد وقتی بیش از حد در فضای مجازی است دیگر میلی به ارتباط برقرار کردن با افراد ندارد و این باعث دوری وایجاد مشکل می شود علاوه بر این امواج می توانند سیستم ×را ازحالت تعادل خارج کنند . 
برای به تعادل رساندن استفاده از موبایل میتوان از حقه یه ذره استفاده کرد .وقتی دلهای انسان ها ازهم دور شدند و بینشان فاصله افتاد پیوند محبت بین انسانها ازبین می رود و به جای آن بستر پیوندهای نامیمون فراهم می شود.
برای بوجود آمدن این بسترباید بستر قبلی خراب شود وقتی پیوند نامیمون بوجود آمد این پیوند به فرد قدرت وتوان حرکت میدهدولی این انرژی مثل انرژی مواد مخدر است یعنی از انرژی ذخیره ی خود انسان است و اینجاست که بستر حرکت انسان بسوی تاریکی ها بوجود می آید.
برای خارج شدن این پیوندها باید باورها وذهنیتمان را نسبت به فرد مقابل عوض کنیم واین کار نیاز به از خودگذشتگی دارد و برای از خودگذشتگی باید وارد عمل شد ، خدمتها درکنگره میتوانند پیوندها را از انسانها جدا کنند. در آخر هم میفرمایند که باید به القاهای منفی هم توجه کرد زیرا آنها هم هدف دارند و هدفشان هم سست کردن یا از بین بردن پیوندهای محبت است تا بستر برای رفتن بسوی تاریکیها فراهم شود. 

نمونه سوالات:

1-یکی ازدلایلی که ارتباط انسان ها کم شده رابیان کنید؟
 2-ویژگیهای ارتباط درفضای مجازی رانام ببرید.
 3-ارتباط ازطریق فضای مجازی....... فیلترمی شود 
4-برای به تعادل رساندن استفاده ازفضای مجازی میتوان ازحقه.........استفاده کرد 
5-نمادقلب درصورپنهان......است 
6-اضلاع مثلث شخصیت رانام ببرید .
7-انرژی پیوندهای نامیمون ازکجاتامین می شود؟
 8-برای بوجودامدن بسترجدیدبایدچه اتفاقی بیفتد؟ 
9-شرایط جداشدن پیوند نامیمون چیست؟ 
10-هدف القائات منفی چیست؟
با احترام همسفر ارزو

آخرین ویرایش: دوشنبه 22 مهر 1398 11:19 ق.ظ

 
شنبه 27 مهر 1398 08:07 ب.ظ
با عرض سلام وخیته نباشید خدمت همسفر آرزو بابت مطالب زیبا واموزنده
دوشنبه 22 مهر 1398 10:06 ب.ظ
سلام خسته نباشی آرزوی عزیزم ممنون بابت زحمتی که کشیدی
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات