دلنوشته همسفر آرزو

چهارشنبه 8 آبان 1398 03:23 ب.ظنویسنده : همسفر محبوبه

 سلام دوستان آرزوهستم همسفراحمد 
فقط می تونم بگم شکر شکر شکر و بازهم شکر، زمانی که ازدواج کردم یه دخترکم سن وسال بودم که از اعتیاد هیچی نمیدونستم هر روزمون به بحث ودعوا می گذشت چون می دونستم یه جای کار احمد لنگ میزنه تا رسید روزی که فهمیدم احمد اعتیاد داره از اون روز به بعد یه جور دیگه بحث ودعوا داشتیم چون دائم توخونه مشغول مصرف بود. 
یادمه که خونه مامانم بودیم و آقای مسعودی زنگ زد و به احمد گفت بیا برای ثبت نام اوایل مهرماه بود. منکه امیدی نداشتم به ترک کردن احمد با خودم می گفتم این دفعه هم مثل دفعه های قبلیه. ..
خیلی کار به کارش نداشتم روزهای فرد می رفت کنگره و به منم می گفت بیا. بالاخره بعد از چند وقت رفتم کنگره ولی با ناامیدی . همش گریه می کردم دیگه نرفتمممم تاجشن همسفر. 
یه مدت گذشت اصرار احمد روز به روز بیشتر می شد واسه رفتنم به کنگره علاوه بر این تغییرات زیادی تو رفتار و کلام و چهره ی احمد دیدم. بالاخره اومدم کنگره و سر لژیون نشستم. راهنمای خوبم و دبیر اونموقع لژیون خانم هما واقعا کمکم کردن . 
یادمه کلی سوال داشتم که خانم زهره بعضی هاشو بهم جواب میدادن و بعضیهارو هم میگفتن باید بیای تا به جواب سوالاتت برسی. فقط می تونم بگم تواین یه ساله که کنگره برای من شده همه چیز و در اولویت برنامه هام قرارگرفته، آرامش و آسایش وعشق وحال خوب و انرژی وهرچی حس قشنگه به زندگیم اومده نمیگم برگشته چون هیچکدومش رونداشتیم.
 تخریب همسرمن برمی گرده به قبل از ازدواجمون. الان فقط می تونم بگم سپاسگذارخدای بزرگم که انسان های بزرگ وشریفی مثل آقای مهندس ،خانم زهره، آقای ریخته گر، خواهر لژیونی های گلم و تمام راهنماهای عزیز رو سر راه ما وزندگیمون قرار داد. ا
میدوارم که لیاقت موندن وخدمت کردن درکنگره روداشته باشم. همه ی شما راهنماهاعشقین. همه ی شماخواهرای خوبم عشقین .همتونو دوست دارم.

آخرین ویرایش: چهارشنبه 1 آبان 1398 05:44 ب.ظ

 
سه شنبه 17 دی 1398 12:19 ق.ظ
ارزو جان خیلی خوشحالم به حال خوش رسیدی
چهارشنبه 13 آذر 1398 10:47 ق.ظ
ارزوجان خیلی خوشحالم که به آرامش رسیدی عزیزم انشالله که ما همه به آرامش برسیم واقعا کنگره همش عشق و برای تمام اعضای کنگره آرزوی موفقیت سلامتی میکنم
پنجشنبه 16 آبان 1398 06:48 ب.ظ
خدا قوت بسیار خوب
جمعه 10 آبان 1398 01:10 ب.ظ
خدا روشکر که با کنگره اشنا شدیم وبه حال خوش رسیدیم
امیدوارم همه ی همسفران به این حال خوش برسن و قدر این مکان رو بدونن.
پنجشنبه 9 آبان 1398 09:45 ق.ظ
خانم آرزو بسیار عالی و خدا را شکر بخاطر راهی که پیدا شده
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات