برداشت از سی دی

پنجشنبه 24 بهمن 1398 01:50 ب.ظنویسنده : زهره فرهنگیان

 
برداشت از سی دی چراغ
برای انجام هر کاری باید چند مورد را مد نظر قرار بدهیم. اول باید ببینیم که کاری که قرار است انجام بدهیم آیا ارزش تحمل و پیمودن ان راه را دارد، و دیگر اینکه قدرت بدنی لازم را برای انجام ان داشته باشیم. برای قدرت بدنی احتیاج به جسم سالم داریم و ورزش کردن و کنترل وزن یکی از این مراقبت هاست. 
مسئله بعدی برای پیمودن این راه باید وسیله ی لازم و تفکر درست داشته باشیم. 
هر کسی در زندگی باید سعی کند تا کار خود را درست انجام دهد و به دنبال ایراد گرفتن از کار دیگران نباشد، در این صورت است که همه چیز سر جای خودش خواهد بود و مشکلات بسیار کمتر خواهد بود.
اگر قرار است به کسی حرفی را بزنیم باید همه ی مسائل را در نظر بگیریم و در بهترین زمان، بهترین مکان و بهترین شرایط بگوئیم تا به نتیجه ی بهتری برسیم.
در زندگی بار ها ممکن است در کارها مشکل پیش بیاد و این مشکلات نباید مانع ادامه ی کار ما بشوند و باید انقدر آن را انجام دهیم تا موفق شدیم.
انسان تا زمانی که زنده است سر راهش مشکلات وجود دارد، بماند که بار ها به علت اینکه کار ساده ای را انجام نداده ایم برای خودمان مشکل بزرگتری درست کرده ایم.
باید سعی کنیم اگر علم و دانش و یا هر هنری داریم کاری انجام دهیم که بقیه هم از آن استفاده کنند و باید سعی کنیم از وقت و زندگیمان بهترین استفاده را بکنیم، نه اینکه در تمام مدت موبایل در دست ما باشد و از هیچ لحظه ی زندگی لذت نبرید.
باید سعی کنیم با کلیدهایی که خداوند در اختیار ما قرار دلاده، مشکلاتمان را حل نماییم چون همه ی ما در آزمایش هستیم.
با احترام همسفر زهره

آخرین ویرایش: یکشنبه 27 بهمن 1398 10:00 ب.ظ

 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic